Příze

Příze

Mykané příze

Příze mykané od 16,5 – 75 tex jednoduché i skané vyrábíme ze středně-vlákenné bavlny s Z nebo S zákrutem tkalcovským i pletařským.

Česané příze

Příze česané od 14,5–75 tex jednoduché i skané vyrábíme ze středně-vlákenné bavlny s Z nebo S zákrutem tkalcovským i pletařským.

Příze česané od 7,4–60 tex jednoduché i skané vyrábíme také z dlouho-vlákenné a extradlouho-vlákenné bavlny s Z nebo S zákrutem tkalcovským i pletařským.

Bezvřetenové příze

Příze bezvřetenové od 15–200 tex vyrábíme jednoduché i skané s tkalcovským i pletařským zákrutem ze středně-vlákenné bavlny, bělené bavlny, viskózy, modálu, tencelu.

Směsové příze

Příze směsové vyrábíme na zakázku dle přání zákazníka v různých poměrech bavlny, bělené bavlny, polyesteru, polyamidu, viskózy, modálu, tencelu jako bezvřetenové, mykané i česané s tkalcovským i pletařským zákrutem, jako jednoduché i skané.

Skané příze

Skané příze vyrábíme na sdružovacích strojích s externí cívečnici a na dvou-zákrutových skacích strojích. Veškerý sortiment vyráběných jednoduchých přízi s Z i S zákrutem mohou být dle přání zákazníka seskány 2-10x.

Kordonety

V našem sortimentu máme i příze několikanásobně skané, tzv. kordonety, např. 3×3.
Nabízíme i možnost mzdového skaní – příze zákazníků.